پست شده در اخبار اطلاعات عمومی خودرو

لوکانو 7 با هفت حالت رانندگی ؛ پیش به‌سوی ماجراجویی جسورانه!

لوکانو 7 با هفت حالت رانندگی ؛ پیش به‌سوی ماجراجویی جسورانه!

لوکانو 7 با هفت حالت رانندگی
لوکانو ۷ با هفت حالت رانندگی

از زمان عرضه جهانی LUCANO 7 در آوریل سال گذشته، این خودرو توانسته است سطح جدیدی از تجربه رانندگی خارج از جاده را با مشتریان بین المللی خود به اشتراک بگذارد. با نزدیک‌شدن به تاریخ عرضه نهایی این محصول در بازار ایران، توجه مردمان سرزمین پارس به خرید این محصول و تجربه متفاوت آفرود جلب شده است. این توجه ها برای افرادی که به دنبال یک ماجراجویی خاص و آفرودی هستند جنبه متفاوت تری پیدا کرده است.

LUCANO 7 با الهام از مفهوم «از کلاسیک، ورای کلاسیک» توانسته است خود را با شرایط سخت جاده سازگار کند و از طریق سیستم مستقل فوق‌هوشمند ARDIS، قابلیت‌های جامع و پیشرفته‌ای را برای گشت‌وگذار در جاده‌ها و مسیرهای آفرود تعبیه کند. LUCANO 7 می‌تواند تا ۷ حالت رانندگی، (بیش ترین حالت رانندگی در بین خودروهای هم‌کلاس خود) از جمله رانندگی در شرایط شن، برف، گل و لای، آفرود، حالت مصرف بهینه انرژی، رانندگی معمول و حالت اسپرت را فعال کند و با بهره گیری از ساختار فنی قدرتمند خود، نیازهای جاده ای رانندگان را برطرف کند.

به‌طور کلی، در مسیرهای شنی، وجود ماسه نرم و سست باعث افزایش مقاومت چرخ‌ها برای حرکت به سمت جلو می‌شود. تعویض دنده و چرخش نامناسب هنگام رانندگی می‌تواند باعث فرو رفتن و گیر کردن چرخ‌ها شود. بااین‌حال، پشتیبانی از حالت رانندگی در شن در سیستم ARDIS (سیستم مستقل فوق‌هوشمند)، باعث شده است چهارچرخ محرک LUCANO 7 به طور فعال درگیر شود و سیستم ضدلغزش خودرو عملکرد بهینه‌ای داشته باشد. همه این ویژگی ها باعث شده است توان موتور به بهترین شکل ممکن مدیریت شود. تولید گشتاور بیش تر و عملکرد سیستم ترمز ضدلغزش و سیستم TCS باعث شده است خودرو در برابر ماسه نرم، قدرت مانور بالاتری داشته باشد و به راننده کمک کند آزادانه در شن و ماسه رانندگی کند.

لوکانو 7 با هفت حالت رانندگی
لوکانو ۷ با هفت حالت رانندگی

درعین‌حال، به لطف ترکیب طلایی و قدرتمند ۱.۶TGDI + 7DCT، این محصول می‌تواند حداکثر توان خروجی ۱۴۵ کیلووات را با حداکثر گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر آزاد کند. عملکرد قوی این خودرو در شرایط خاص باعث شده است حسی فراتر از کلاسیک به مخاطب منتقل شود؛ چه در سبقت‌های جاده‌ای باشد و چه غلبه بر چالش‌های خارج از جاده، با لوکانو ۷، همیشه یک «قدم جلوتر» هستید.

درباره لوکانو

نام LUCANO به‌عنوان یک برند جدید آفرود، از ترکیب کلمه انگلیسی “Luxury”، واژه ایتالیایی “Cacciatore” و کلمه انگلیسی “Novelty” الهام گرفته شده است. LUCANO در واقع نماد یک شکارچی کنجکاو و شجاع شهری است که با زندگی خارج از جاده و خارج از شهر هم‌زیستی پیدا کرده است. لوکانو هم به دنبال القا قدرت است و هم در جست‌وجوی مأموریتی شجاعانه و پر پیچ‌وخم. LUCANO به شعار خود «از کلاسیک، ورای کلاسیک» خود پایبند است و بی‌وقفه به دنبال نوآوری و پیشرفت است. این خودرو با عملکرد عالی چهارچرخ محرک، ساختار ایمنی عالی و فناوری هوشمند آینده‌نگر، روند جدیدی از آفرود شهری را رهبری می‌کند. با بهره‌گیری از ژنوم دقت و لوکس بودن و ادغام آن با دانش و مهارت‌های تیم‌های طراحی ارشد از بریتانیا، آلمان و سایر کشورها، مدل جدیدی از SUVهای آفرود شهری پا به عرصه وجود نهاده است. در آینده‌ای نزدیک، LUCANO به دنبال تمرکز بیش تر بر روی مفهوم توسعه پایدار و هم‌سویی با محیط زیست است. این یعنی، ترکیب همه قابلیت‌های جاده‌ای با انرژی های جدید برای ایجاد عملکرد آفرودی کارآمدتر و سازگار با محیط‌زیست و ارائه گزینه‌های سفر راحت‌تر و سبز برای نخبگان جدید شهری.

Source link

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی