پست شده در اخبار

عرضه هوندا و سوزوکی های وارداتی جدید در سامانه + قیمت

عرضه هوندا و سوزوکی های وارداتی جدید در سامانه + قیمت

عرضه هوندا وزل جیمنی فرانکس
عرضه هوندا وزل جیمنی فرانکس

طی به روزرسانی جدید سایت سامانه یکپارچه مشخص شد که قرار است هوندا وزل، سوزوکی جیمنی ۵ درب و فرانکس برای اولین بار عرضه شوند.

در چند وقت اخیر فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه رنگ و بوی بهتری به خود گرفته زیرا حضور محصولات غیرچینی که البته در چین مونتاژ می شوند پررنگ تر شده و متقاضیان را نسبت به انتخاب اولویت ترغیب کرده. در این راستا آخرین به روزرسانی سایت سامانه یکپارچه موجب شد تا لیست قابل عرضه میزبان ۳ خودروی جدید غیرچینی یعنی هوندا وزل، سوزوکی جیمنی ۵ درب و فرانکس باشد.

به این ترتیب متقاضیان واجد شرایط برای ثبت نام خودروهای وارداتی که اسفند سال گذشته اقدامات اولیه را انجام داده اند می توانند از سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ نسبت به انتخاب یک اولویت از لیست خودروهای قابل عرضه اقدام کنند.

پس از انتخاب اولویت توسط مشتریان سامانه یکپارچه، این که خودروی مورد نظرشان به آن ها تخصیص یافته یا نه مشخص می شود. بعد از اعلام نتایج نیز خریداران می توانند با شرکت وارد کننده قرارداد خود را نهایی کنند و در زمان مقرر خودروی انتخابی خود را تحویل بگیرند.

خودروهای قابل عرضه با قیمت پایه قطعی

ردیف نام شرکت نشان تجاری مدل قیمت فروش قطعی درمبادی ورودی به ریال
۱ پارسیان موتور مانلی Fiat ۵۰۰ ۱۸.۳۳۵.۰۰۰.۰۰۰
۲ راسا موتور خاور میانه Suzuki Ciaz ۱۱.۵۵۲.۰۰۰.۰۰۰
۳ راسا موتور خاور میانه Suzuki Baleno ۱۲.۴۷۸.۰۰۰.۰۰۰
۴ جهان نوین NISSAN SUNNY ۱۱.۰۷۱.۴۰۰.۰۰۰
۵ آرین پارس موتور Lamari HEV ۱۵.۴۳۴.۰۰۰.۰۰۰
۶ معین خودرو ایرانیان Honda Vezel 2023 ۲۰.۳۵۹.۰۰۰.۰۰۰
۷ ایران خودرو Dongfeng Shinemax ۱۲.۸۶۹.۰۰۰.۰۰۰

خودروهای قابل عرضه با قیمت علی الحساب

ردیف نام شرکت نشان تجاری مدل قیمت فروش علی الحساب درمبادی ورودی به ریال
۱ راسا موتور خاور میانه Suzuki Jimny 5 Door ۱۷.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰
۲ راسا موتور خاور میانه Suzuki Fronx ۱۲.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰

بیشتر بخوانید :

رونمایی راسا موتور از محصولات جدید سوزوکی + ویدیو معرفی

هوندا وزل بنزینی برای اولین بار در اتو اکسپو تهران رونمایی شد + ویدیو معرفی

مشخصات فنی هوندا وزل ۲۰۲۳

این تیپ از وزل به پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی با تکنولوژی i-VTEC مجهز است. موتور نسخه بنزینی می تواند ۱۲۴ اسب بخار توان و ۱۴۵ نیوتن متر گشتاور تولید کند و خروجی را در اختیار گیربکس CVT با ۵ دنده مصنوعی قرار دهد. به طور کلی شاید خروجی این موتور آن چنان زیاد نباشد اما می تواند نیازهای این کراس اوور کوچک را پاسخ دهد.

مشخصات فنی سوزوکی جیمنی

پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی جیمنی با کد فنی K15b قادر است ۱۰۱ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۳۰ نیوتن متر تولید کند و جعبه دنده ۴ سرعته اتوماتیک AT یا ۵ سرعته دستی، خروجی های موتور را به چرخ های جلو و عقب می رساند. صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت این شاسی بلند آفرودی حدود ۱۵ تا ۱۵.۵ ثانیه است و می تواند مصرف سوخت بهینه ۶.۸ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر را داشته باشد.

مشخصات فنی سوزوکی فرانکس

سوزوکی فرانکس نیز مانند دیگر وارداتی های سوزوکی قرار است با یک موتور ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی با کد K15C و یک موتور برقی ۱۲ ولتی عرضه شود. از این رو فرانکس نیز مجهز به پیشرانه هیبرید خفیف یا Mild-Hybrid خواهد بود. این دو موتور می توانند ۱۰۲ اسب بخار توان و ۱۳۷ نیوتن متر گشتاور را از طریق گیربکس ۶ سرعته AT به چرخ های جلوی خودرو برسانند.

۵ امتیاز از ۲ رای

Source link

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی