پست شده در اخبار اطلاعات عمومی خودرو

قیمت هوندا وزل 2023 مشخص شد

قیمت هوندا وزل 2023 مشخص شد

قیمت هوندا وزل
قیمت هوندا وزل

هوندا وزل ۲۰۲۳ یکی از جدیدترین خودروهای وارداتی معین خودرو ایرانیان است که هم اکنون قیمت پایه آن مشخص شده.

معین خودرو ایرانیان در اتو اکسپو تهران برای اولین بار جدیدترین خودروی وارداتی خود یعنی هوندا وزل را معرفی کرد و برای بازدیدکنندگان به نمایش درآورد. به این ترتیب وزل ۲۰۲۳ را می توان اولین کراس اوور جمع و جور وارد شده توسط معین خودرو ایرانیان دانست که هم اکنون عرضه اش در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی آغاز شده. سایت سامانه در کنار عرضه این خودرو، قیمت پایه قطعی در مبادی ورودی هوندا وزل ۲۰۲۳ را هم مشخص کرد تا متقاضیان خرید این خودرو بتوانند مقایسه قیمتی مدنظر خود را انجام دهند و در پایان انتخاب خود را نهایی کنند.

قیمت هوندا وزل ۲۰۲۳

پس از ارائه مستندات لازم و مداک واردات به سازمان های مربوطه، بهای پایه وزل ۲۰۲۳ وارداتی حدود ۲ میلیارد و ۳۶ میلیون تعیین شده. در نهایت نیز با اضافه شدن حدود ۲۲ درصد به قیمت پایه، احتمالاً قیمت نهایی حوالی ۲ میلیارد و ۴۸۰ تا ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون برای خریدار تمام شود.

نام خودرو قیمت پایه قیمت نهایی
هوندا وزل ۲۰۲۳ ۲,۰۳۵,۹۰۰,۰۰۰ ۲,۴۹۰,۰۰۰,۰۰۰

امکانات رفاهی و ایمنی وزل

هوندا وزل بنزینی
قیمت هوندا وزل

از مهم ترین امکانات و آپشن های این خودرو می توان به کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، کیسه هوای صندلی راننده و سرنشین جلو، ۴ کیسه هوای جانبی، کیسه هوای زانویی، سیستم پایش فشار تایرها (TPMS)، ترمز کمکی، کنترل پایداری الکتریکی، سیستم کمکی شروع حرکت در سراشیبی و سربالایی، استارت دکمه ای، ورود بدون کلید، حالت های رانندگی، کلاستر نیمه دیجیتال، مولتی مدیا، نور بالا اتوماتیک، تهویه اتوماتیک و …

مشخصات فنی هوندا وزل تمام بنزینی

هوندا وزل بنزینی

این تیپ از وزل به پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی با تکنولوژی i-VTEC مجهز است. موتور نسخه بنزینی می تواند ۱۲۴ اسب بخار توان و ۱۴۵ نیوتن متر گشتاور تولید کند و خروجی را در اختیار گیربکس CVT با ۵ دنده مصنوعی قرار دهد. به طور کلی شاید خروجی این موتور آن چنان زیاد نباشد اما می تواند نیازهای این کراس اوور کوچک را پاسخ دهد.

سوالات متداول

قیمت هوندا وزل ۲۰۲۳ چقدر است؟

پس از ارائه مستندات لازم و مداک واردات به سازمان های مربوطه، قیمت پایه هوندا وزل ۲۰۲۳ وارداتی حدود ۲ میلیارد و ۳۶ میلیون تعیین شده. در نهایت نیز با اضافه شدن حدود ۲۲ درصد به قیمت پایه، احتمالاً قیمت نهایی حوالی ۲ میلیارد و ۴۸۰ تا ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون برای خریدار تمام شود.

Source link

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی