درباره آسان وی
ما پس از سه دهه تجربه در زمینه تهیه و توزیع قطعات یدکی خودرو، به این نتیجه رسیده ایم که بهترین راه حمایت از مصرف کننده در فضای کنونی کسب و کار، ایجاد یک فروشگاه اینترنتی میباشد که در یک تعامل دو طرفه و با اولویت حقوق مصرف کننده به تامین نیازشان بپردازد.
40،000
فروش موفق
850
برند متنوع
50،000
قطعه آماده در انبار

فروشگاه اینترنتی آسان وی با قدم گذاشتن در عرصه ی تجارت الکترونیک در زمینه فروش قطعات انواع خودروهای داخلی و خارجی، این اطمینان را به مشتریان خود میدهد که با ارائه ی قطعات اصلی و اورجینال، کیفیت محصولات خو را تضمین میکند.

کارشناسان فنی این شرکت، با بهره مندی از اطلاعات فنی آکادمیک و تجربی، همواره شما را جهت آگاهی از نوع محصول خریداری شده یاری می نمایند.

شرکت آتا تجارت سانا صاحب امتیاز سایت آسان وی تمامی سفارشات را در سریع ترین زمان ممکن پردازش و به دست مشتریان محترم میرساند.

asanway-no-product

این فروشگاه موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه و تجارت الکترونیک، وزارت صنعت، معدن و تجارت شده است. همچنین با شماره مجوز 1_2_759842_65_0_1 در سامانه ی ساماندهی پایگاه های اینترنتی به ثبت رسیده است تا اطمینان خاطر بیشتری را بری مصرف کنندگان عزیز فراهم نماید.

ضمنا ما قادریم از طریق دفاترمان در کشور امارات متحده عربی کلیه نیازهای قطعات یدکی خودرو های وارداتی شما را از هر مدل و تنوع در کمترین زمان ممکن تهیه و تحویل نماییم.

ما تلاش نموده ایم خرید را بری شما مطمئن، آسان و اقتصادی نماییم.

پشتیبانی